Місцезнаходження Та Розташування

Підприємство розташоване в селищі міського типу Мирне Каланчацького району Херсонської області.
Поштова адреса:  вул. Елеваторна, 5, смт. Мирне, 75882

Складіть враження від огляду. На відео позначені основні виробничі об’єкти та об’єкти інфраструктури.

Підприємство знаходиться на відстані 7 км на південний схід від автомобільної траси Е-97/М17  в межах смт. Мирне Каланчацького району Херсонської області. Відстань до смт. Чаплинка становить 14 км, до с.Роздольне (Хорли) –  35 км, до смт. Каланчак – 21 км, до м. Скадовськ – 70 км, до м.Херсон -108 км.

Підприємство знаходиться у безпосередній близькості до залізничної станції Каланчак Регіональної філії “Одеська залізниця” АТ “Укрзалізниця”.

До складу підприємства входять два цілісних майнових комплекси: елеватору промислового та елеватору із заготівельної діяльності, які розташовані на двох земельних ділянках площею 15,79 га та 9,62 га відповідно.

Інформація Про Підприємство

Загальна інформація

Загальна інформація про підприємство: історія, основні відомості про майно, власність, організація та структура управління господарською діяльністю, корпоративне управління.

Читати далі
Виробничі потужності

Загальна інформація про склад виробничих об'єктів та їх потужність, основні характеристики устаткування та обладнання, транспортної та іншої інфраструктури підприємства.

Читати далі
Фінансово-економічна інформація

Загальна інформація про господарську та фінансову діяльність підприємства, вартість активів, зобов'язання, обсяги виробництва та реалізації основних видів продукції.

Читати далі